1 2 3 4 5 6 7 8

Den 4 / Tag 4

George Weasley dnes způsobil pěkné pozdvižení! Rozhodl se, že si vystřelí ze svého spolužáka, Fenrira Šedohřbeta. Podtrhl mu židli, zrovna když si sedal a Fenrir se tak rozčílil, že se proměnil ve vlkodlaka, což se mu někdy stává. Ukousl Georgovi na oplátku ucho a pak s ním utekl. Aby se George taktéž neproměnil ve vlkodlaka, bylo nutné ho pronásledovat a ucho přišít zpátky. Fenrir ale utekl mimo Hogavice, tak jsme se vydali za ním. Dostali jsme se až do Klatov. Tam se nám zalíbilo, tak jsme si od pronásledování Fenrira odpočinuli na chvíli hraním her a prohlížením katakomb a poté jsme se rozdělili do skupinek, které se jednotlivě vydaly ucho hledat. Nebyli jsme úspěšní. Abychom si spravili náladu, šli jsme si zaplavat.

Po plavání jsme ucho našli! Zdravotní sestra madame Pomfrey přišila ucho Georgovi zpátky, takže už nehrozilo, že by se proměnil ve vlkodlaka. Večer jsme si za odměnu udělali gala kostýmový večer. Byl to událostmi nabitý den, tak jsme se večer rádi zavrtali do postýlek.  


Heute wurde die Zauberschule Hogavice um kurz nach sieben sanft geweckt. Sogleich ereignete sich ein folgenschwerer Zwischenfall. Ein Werwolf biss einem Schüler das Ohr ab nachdem dieser ihm einen kleinen Streich gespielt hatte. Die Krankenschwester sagte sogleich, dass das Ohr gleich wiedergefunden werden muss um zu verhindern, dass der Schüler zum Werwolf wird. Daraufhin machte sich die gesamte Schule auf die Suche. Dabei kamen sie zuerst in das wunderschöne Klatovy.

Dort bestaunten sie zuerst den wunderschönen historischen Stadtkern. Unter anderem gab es die einzigarten Katakomben der Stadt zu bestaunen. Die Suche erstreckte sich allerdings noch bis in den späten Nachmittag wo das Ohr endlich gefunden wurde. Erfreut über diesen Erfolg lies das Lager den Tag mit einer exklusiven Kostümparty ausklingen.