1 2 3 4 5 6 7 8

Den 6 / Tag 6

Dnes nás čekal velký náročný den a proto jsme se na něj museli patřičně připravit. Protože Země je veliká a my jsme nevěděli, kde se liška skrývá, vydali jsme se co nejdřív na cestu. Štreka byla dlouhá, ale celou cestu nám svítilo sluníčko. Lišku nám pomáhali hledat všichni obyvatelé Země, ale pod podmínkou, že jim pomůžeme s jejich problémy. Bylo už poměrně, když jsme zachytili poslední stopu a tak jsme se rozhodli navečeřet a trochu se prospat. Nejlepší doba na chytání lišek je hluboká noc a tak jsme se tohoto hesla drželi. Při lapání zvířete nám svítil i měsíc a hvězdy a my tedy šli téměř na jisto. Netrvalo dlouho a lišku jsme nalezli. Úkol byl splněn a my jsme se mohli vrátit do tábora a dospat noc.


Fuchsjagd
Der heutige Tag stand ganz im Zeichen der Fuchssuche. Nachdem die Kinder einige Gegenstaende dafuer vorbereitet hatte, machten sie sich in Gruppen auf den Weg. Entlang der Strecke, die sich auch den Gipfel des Frauenstein umfasste, erlangten sie bei verschiedenen Posten Fussspuren, die der Fuchs hinterlassen hatte. Dabei wurden sie mit den schlechten Seiten der Erde konfrontiert – Umweltverschmutzung, Krieg, Hunger,…
 Nach Lagerfeuer und Gesang legten sie sich am Abend auf einer Wiese zum Schlafen, bevor sie in der Nacht geweckt wurden und eine wilde Jagd auf den Fuchsbau begang, den nur eine Gruppe gewinnen konnte. Der Fuchs erwartete sie an einer versteckten Stelle, die sie nur Dank der vorher erhaltenen Hinweise bzw. Pfoten finden konnten.