1 2 3 4 5 6 7

Den 6 / Tag 6

To, že nás dnes čeká náročný den bylo jasné. Museli jsme zjistit kudy se Bratan vydal a kam schoval ukradené srdce a plánek rakety. Proto jsme vstali o trošku dřív a vydali se po zlodějových stopách. Hledání cesty, kudy se Bratan vydal nás provádělo přes spoustu zajímavých míst a překážek, z nichž pro nás byly některé jak náročné, tak ale i přínosné. Cestou jsme viděli pozdně barokní zámek Karlštejn, přírodní krasové útvary, zažili jsme místní kulturu a užili si čistoty žďárské přírody.

Posbírat veškeré útržky ukradeného plánku rakety nám zabralo celý den, a tak jsme byli rádi, když jsme se vrátili na naši základnu. Jelikož jsme si potřebovali odpočinout, rozhodli jsme se večer strávit jak s filmovými snímky, tak i s prvky muziky. Už jsme se chystali jít spát, když tu se objevila stopa o tom, kde se nachází náš padouch, Bratan. Stopa nám přeci nemohla vychladnout, a tak jsme se hned museli vydat na cestu. Bylo to těžké, byli jsme unavení, bylo už docela pozdě, ale i přes to všechno se nám podařilo našeho pachatele najít a získat zpět i ukradené srdce, které je pro vesmírné návštěvníky nesmírně nutné k jejich bytí. Bratan bude potrestán za své činy a srdce bude vráceno našim vesmírným přátelům. Snad se jim brzo podaří v pořádku odletět domů…


Wir wussten, dass uns heute ein wirklich anspruchsvoller Tag erwartet. Am Morgen sind wir in die Fußstapfen eines Außerirdischen, der uns verraten hat, gegangen. Die Reise war lang, anstrengend und voller herausfordernder Aufgaben, die Wissenschaftler für uns vorbereitet haben. Nach einer langen und anstrengenden Reise verbrachten wir den Abend gemeinsam mit Quizfragen zu Filmmelodien, Weltstädte und dem Betreuer-team.  

Bevor wir uns endlich in dem Bett hinlegen konnten, erwischten wir eine Spur eines bösen Außerirdischen, der uns um einige Raumschiff teile gerobbt hat. Also machten wir uns auf den Weg, nachdem wir ihn, auch mit den Teilen, aufgehalten hatten. Nach einem erfolgreichen und produktiven Tag gingen wir endlich ins Bett.