1 2 3 4 5 6 7 8

Den 5 / Tag 5

Vzbudili jsme se ještě trochu rozrušeni ze včerejší ztráty posvátného meče. Abychom se vybili ze svého vzteku, vylepšovali a dokončovali jsme si svoje choreografie a představení pro páteční show.

Trochu nám to pomohlo, ale přece jen to pořád ještě nebylo úplně tak ono. K dosažení stavu zenové rovnováhy nám dopomohl ještě meditační běh, kde jsme se naučili, jak správně dýchat, jak si udržet duševní pohodu a další zajímavé a užitečné schopnosti.

Večer nás tak nemohlo rozhodit, když jsme se dozvěděli, že jednomu z nás byl ukraden meč. Zůstali jsme asertivní a dali se do vyšetřování. Snad se nám do zítra povede přijít na to, kdo meč ukradl. Přes noc si všechno promyslíme, ještě jednou si projdeme důkazy a ráno, až se vyspíme, určitě přijdeme na pachatele.


Nach der Aufregung des gestrigen Abends ist es perfekt, dass heute Meditation auf dem Stundenplan steht. Guru Johana überzeugt uns mit ihrer starken Aura, dass geistige Stärke mindestens genauso wichtig ist, wie körperliche. Selbst ein trainierter Ninja und Sumoringer schaffen es nicht, sie anzugreifen. Ihre Aura wirkt wie ein Schutzschild. Wir nutzen die Chance, um von dieser Meisterin zu lernen natürlich sofort. Bei Meditationskursen und Yogaübungen können wir mal abschalten und unsere Mitte finden. Abends nutzen wir dann gleich unsere gestärkten geistigen Fähigkeiten, um einen kniffligen Kriminalfall zu lösen.