1 2 3 4 5 6 7 8

Den 8 / Tag 8

Všechno dobře dopadlo a nezbývá než se těšit na Gaisthal junior 2007


Den 7 / Tag 7

Čeho se zlý tygr bojí, všichni víme. Když ustrašený Šerchán řekl, kde schoval Šantí, tak se Mauglí s přáteli ihned vydal na cestu a my ostatní se těšili, jak je oba přivítáme. A tak se celý den odehrával ve znamení příprav na závěrečnou oslavu. Odpoledne si ještě velké opice zahráli s menšími fotbal a poté se všichni mohli posilnit velkou hostinou a zatancovat si na závěrečné diskotéce.


Den 6 / Tag 6

Šerchána jsme chytili, ale stesk Mauglího je čím dál větší. A to hlavně proto, že stále nevíme, kde Šerchán schovává Šantí. Had Ká, sice tvrdí, že ví, jak to zjistit, ale jen tak to neprozradí. A tak nám nezbývá nic jiného než se vydat opět do džungle, zda někdo o Šantí neslyšel či zjistit, čeho se bojí Šerchán. Po dlouhém hledání se opice dozvěděli, že se tygr nejvíce bojí ohně, který poté i našly. No a po večeři si zahráli Casino, aby si po tom dlouhém hledání také odpočinuly…


Den 5 / Tag 5

Dnešní den byl ve znamení velkého putování. Král všech opic Ludvík, kterého Mauglí opět vyhledal se těšil, že již brzy uvidí svoji vyvolenou. Dozvěděl se však, že Šerchánovu stopu ztratil. A tak se obrátil na staré dobré známe medvěda Balua a panterku Baghíru. Ti Šerchána našli a aby napravil Ludvík svoji chybu, tak i on nabídl pomoc. A už nic nebránilo tomu, aby se všechny opice vydali na dobrodružnou cestu celou džunglí. Cestou je však čekala cesta plná nástrah a nebezpečí, na kterou se museli dobře připravit. Ale všichni se úkolu chopili s nadšením a vervou a tak vše dopadlo dobře. Šerchán byl zajat, chycen … Ale tají nám, kde ukrývá Šhantí.


Den 4 / Tag 4

Dnes při své pravidelné procházce po džungli hledal Mauglí Šantí kde mohl, narazil na starého známého malého slona jménem Junior. Malý slon byl z nečekaného setkání velmi nadšený a chtěl hned chtěl začít blbnout, ale Mauglí měl jiné starosti. Se slzami v očích slůněti vylíčil, že se mu zalíbila mladá dívka jménem Šantí, že ji unesl zlý tygr Šerchán a jak se o ní moc bojí. Malé slůně, jež si nevědělo rady, zavolalo na pomoc velké rodiče. Těch když přicházeli, se Mauglí zhrozil, protože sloni nadělají moc hluku a za sebou zanechají pěknou paseku. Alespoň mu ale poradil, aby se opice umyly. Přes veškerou snahu Mauglí pocítil, že se na pátrací cestu po Šerchánovi a Šantí musí opice trochu připravit, a tak jim nachystal zábavné hry, ve kterých se naučily, jak pracovat s kompasem, jak uvázat uzel, ověřil si jejich schopnosti a dovednosti a plno dalších užitečných věcí, jak přežít v džungli.