Seminář JAPA 2022

Kdy? Na podzim 11. – 13. 11. 2022

Kde? Vzdělávací centrum pro mládež Windberg, Pfarrplatz 22, 94336 Windberg

Pro koho? Pro všechny sojčí kamarády a kamarádky starší 16 let

Cena? 15 € (strava a ubytování)

O co se jedná? JAPA je česko-německý víkendový vzdělávací seminář konaný na podzim střídavě jeden rok v Čechách, druhý rok v Německu. Je určen pro všechny, kterým už bylo 16 let, chtěli by se dále vzdělávat v různých směrech, mají zájem pracovat se Sojkou či by se chtěli v budoucnu stát vedoucími. Anebo chtějí jenom znovu vidět své kámoše z táborů, po kterých se jim stýská.

Mezi témata minulých let patřily: správná rétorika a komunikace, divadlo a sebevědomé vystupování před lidmi, seminář o předsudcích a polarizaci společnosti a návod, jak být správný vedoucí na mládežnických akcích.

Co nás však čeká letos? Můžeš se těšit na workshop lesní a zážitkové pedagogiky doplněného exkurzí do Waldwipfelweg a kurzem základů správného vedoucího mládežnických akcí a táborů

Jak se na místo dostanu? Buď společnou dopravou zajištěnou osobními automobily účastníků, veřejnou hromadnou dopravou nebo vlastní dopravou. Proplacena bude nejlevnější možnost příjezdu, proto když se rozhodnete přijet vlastním autem, nabídněte prosím spolujízdu dalším účastníkům kurzu. Doprava bude dořešena až na základě přihlášených účastníků.

Tak na nic nečekej a přihlašuj se pomocí formuláře níže! Místa jsou bohužel omezená.

Moc se na Tebe těšíme!

JAPA tým