Přihláška na Gaisthal Klasik 2024

Pro koho se Gaisthal Klasik hodí? pro všechny děti ve věku 13 až 16 let

Kdy se tábor Gaisthal Klasik koná? od neděle 28. července do soboty 10. srpna 2024

Co to vlastně je Gaisthal Klasik?

Gaisthal Klasik je česko-německý stanový dvoutýdenní tábor, konaný v létě pro děti ve věku 13 – 16 let. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká nové zajímavé téma plné her, zábavy a divadelních scének.

Společně s našimi kamarády z Německa (www.mitohnegrenzen.de) prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme! Prostřednictvím tábora dostanete možnost poznat nové kamarády, zasportovat si, obohatit se o nové zážitky a seznámit se s kulturou našich sousedů. A protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně a vše se do detailu překládá, zábavnou cestou tak proniknete do tajů cizího jazyka.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 16 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše pohodlí a nekonečnou zábavu, a se zhruba 50 vrstevníky z Česka i Německa. Přítomna bude také zdravotnice.

Kde se tábor koná?

Letní tábory se konají v malebné bavorské vesničce Gaisthal, přibližně 20 km od česko-německých hranic, v našem milovaném stanovém tábořišti. Areál tábořiště je plně vybaven pro všechny potřeby dětského tábora. Součástí tábořiště je velký objekt, kam se všichni vejdeme pro případ špatného počasí.

Jak se do Gaisthalu dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky (Brna, Prahy a Plzně) se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem a autobusem. Vlastní doprava je též možností, ta však nebude z účastnického poplatku proplacena.

Kolik tábor bude stát?

Gaisthal Klasik stojí 6 800,- Kč pro členy spolku Sojka a 7 200,- Kč pro nečleny (včetně dopravy). Členem spolku se můžete stát tak, že vyplníte přihlášku na našem webu a zaplatíte roční příspěvek 350 Kč.


S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na společný email sojka@sojka.cz nebo své dotazy můžete mířit přímo na naty.vins@seznam.cz (e-mail hlavní vedoucí).

Za celý tým táboru Gaisthal Klasik se na Vás moc těší

Natálie Vinšová
Hlavní vedoucí táboru Gaisthal Klasik
tel.: +420 777 095 444