Přihláška na oslavu 25 let spolku & členské shromáždění 2021

Vážení a milí,

dovolujeme si Vás jménem Sojky – spolku mladých co nejsrdečněji pozvat na víkendovou oslavu 25 let našeho spolku spojenou s XVI. členským shromážděním. Závazné přihlášky na akci naleznete zde.

Kdy? 19.-21.11.2021, oficiální začátek akce je v pátek ve 20:25, ale budeme rádi, když s námi předtím povečeříte. Večeře je přibližně plánovaná na 18:25. Oficiální konec akce je poté naplánován po společné nedělní snídani.

Kde? V hotelu RABBIT nedaleko Prahy (Trhový Štěpánov) s dostatkem míst k zaparkování. Společná doprava není plánovaná, ale není problém napsat našemu radnímu Vojtovi, jenž se Vám sedadlo u někoho v autě bude snažit případně zajistit.

Co? Jedná se o mezigenerační setkání všech členů spolku a členské shromáždění, kde bude zvolena nová rada. Zúčastnit se může každý člen, jenž má uhrazen členský příspěvek a má chuť se po dlouhé době opět vidět se známými i neznámými tvářemi. Účastníky pod 18 let jen poprosíme o písemné potvrzení zákonného zástupce (víc info případně u Hédi). Na programu bude řada her, zhodnocení uplynulého roku, výběr rady nové, oslava sojčího výročí a přátelské pobytí česko-německých nadšenců.

Za kolik? Vzhledem k tomu, že budeme ubytováni v hotelu a máme zajištěnou stravu, poprosíme Vás o příspěvek na celou akci. Cena za studenta je 800,-/pobyt, za pracujícího pak 1 300,-/pobyt.

S bližšími informacemi se Vám ozveme včas před konáním akce, těšíme se na Vás! V případě dotazů se neváhejte obrátit na Héďu Novou (heda.nova@seznam.cz).

PS: Celá akce se samozřejmě bude řídit aktuálními protiepidemickými opatřeními. Snad nám vše bude přát a opět se shledáme prezenčně.