1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Den 1 / Tag 1

Roční čekání nám skončilo! Opět jsme se všichni sešli v našem oblíbeném Gaisthalu, tentokrát na setkání mladých politiků.
Na úvod se představili všichni naši mentoři, kteří nám zároveň ujasnili pravidla našeho pobytu a my jsme se mohli vrhnout do projednávání budoucnosti Evropy.
Při rokování mezi nás najednou vkročil jakýsi vynálezce a představil svůj nový vynález. Jednalo se o stroj času. Vynálezce se podivil, že o budoucnosti Evropy pouze jednáme, když bychom ji přitom mohli vidět a zároveň nám navrhl, abychom se s ním do ní vypravili. Stroj času se ovšem při provozu rozbil a my jsme tedy radši rychle utekli do postelí.


Das Warten hat ein Ende! Endlich haben sich alle für das Treffen der Nachwuchspolitiker in Gaisthal versammelt um über die Zukunft Europas zu beraten. Nachdem wir uns beim Socialize-Event alle näher kennen gelernt haben, kam der Erfinder der Mentorengruppe aufgeregt auf uns zu, um uns seine neueste Erfindung zu präsentieren eine ZEITMASCHINE!
Warum sollten wir uns nur über die Zukunft unterhalten, wenn wir sie auch mit eigenen Augen anschauen können? Während der Inbetriebnahme der Zeitmaschine ging diese jedoch in Rauch auf und wir flohen alle schnell in unsere Betten.