1 2 3 4 5 6

Den 4 / Tag 4

Dnes jsme se probudili do deštivého rána. Ale ani špatné počasí nám nezkazilo dobrou náladu a my jsme se vrhli do víru casina, díky němuž se pár z nás stalo (alespoň na chvíli) milionáři.
V našem casinu samozřejmě nemáme žádné automaty, proto jsme peníze museli vydělat například při hře Ubongo, Uno nebo Halli Galli.
Odpoledne se počasí umoudřilo, a proto jsme se mohli rozdělit na dvě skupinky: relax a sport.
Relax tým zůstal v tábořišti, kde se tancovalo, pletly se náramky přátelství, prostě si užívali sluníčka a léta.
Skupinka sportu šla k jezeru. Zde se hrály sportovní a akční hry, grillovaly se špízy, ale každý si mohl odpočinout i u karetních her.
Po večeři se přihnala už kompletně proměněná akrobatka a klaun. Nejdřív jsme je nemohli skoro ani poznat, protože z nich už byli úplně přeměněný plameňák a prase, kteří na sebe něco krákali a chrochtali. Naštěstí jsme přece jen porozuměli. Bývalým umělcům se opravdu přeměna nelíbí. Proto se rozhodli, že nejlepší bude, když se půjdou principálce a věštkyni omluvit za své ošklivé a nevhodné chování. Ale dokáže jim vedení našeho cirkusu odpustit, ideálně je i odčarovat?
Večer se hrály akční hry, pak ale přišlo překvapení. Náš nejlepší vrhač nožů chtěl nacvičovat další ze svých vystoupení, ale zjistil, že je jeho nůž moc špinavý a tupý. V tuto chvíli přispěchal na pomoc kouzelník, který se nabídl, že jeho nůž začaruje, aby byl opět jako nový. Bohužel to ale trochu popletl a nůž poslal do budoucnosti. Naštěstí jen kousek, proto jsme se neohroženě vydali na krátkou cestu za jeho ztraceným nožem. Cestou jsme pomohli několika zaměstnancům cirkusu. Oni nám za odměnu ukázali cestu, kudy k noži, a tak se nám podařilo potěšit vrhače jeho znovunalezeným nožem.


Der heutige Tag begann mit einigen Regentropfen. Trotz des schlechten Wetters, ließen wir uns nicht beirren und versuchten möglichst viel Geld durch verschiedene Spiele zu gewinnen, wie zum Beispiel Uno, Ubongo oder Halli Galli. Im Laufe des Morgens hellte sich das Wetter wieder auf und wir teilten uns in zwei Gruppen auf. Auf der einen Seite blieben wir am Platz, ließen unsere Seele nach einer kleinen Sporteinheit baumeln und genossen das schöne Wetter. In der anderen Gruppe sind wir zu einem See gegangen, bei dem wir Sportspiele oder Actioneinheiten durchführten und grillten. Nach dem Abendessen bemerkten die verwandelten Tiere, dass sie ihr Tierdasein beenden wollen und ihr Verhalten bereuten. Sie entschieden sich dazu, sich bei der Zirkusdirektorin und der Wahrsagerin zu entschuldigen.  Da die Direktorin nicht anwesend zu seien schien, entschieden wir uns dazu, einen Actionspielabend zu veranstalten. Im Laufe des Abends, erschien der Messerwerfer des Zirkuses, der eigentlich sein Messer reparieren wollte, das dann aber von dem Magier teleportiert wurde. Um das Messer wieder zu finden, begaben wir uns in Gruppen auf den Weg, um dieses wieder zu finden. Nach einer erfolgreichen kleinen Wanderung, gingen wir, müde vom Tag, ins Bett.