1 2 3 4 5 6 7

Den 5 / Tag 5

Poslední dny byly velmi stresující a my jsme si chtěli trochu odpočinout a každý se chvíli věnovat něčemu, co máme rádi a co nás baví. Někteří hráli fotbal, někdo stolní tenis a pár z nás si vyrábělo různé věci z látek, nití nebo třeba kamenů.
Po obědě se mezi námi mihnul rozladěný krokodýl a spílal Hookovi za to, že kvůli němu má budík v břiše. Pak jsme byli svědky lítého boje mezi piráty a ztracenými hochy, které se účastnili i Petr Pan a kapitán Hook. Časem začalo být jasné, že žádná ze stran nezvítězí. Hook a Petr Pan se tedy rozhodli udělat kompromis a vyřešit vše mírovou cestou. Ztracení hoši požadovali propuštění dvou rukojmích z Hookova zajetí, kapitánovi naopak vadil agresivní krokodýl a bál se, že přijde i o druhou ruku. Když se do jednání vložil motýlek s Týnkou, vše se velmi urychlilo. I s touto pomocí se dvě znesvářené strany dohodly na tom, že Týnka s motýlkem najdou krokodýla, skupina Petra Pana vymyslí, jak z krokodýla dostat budík, aby se uklidnil a kapitán Hook pak na oplátku propustí oba vězně. My jsme se rozhodli pomoci ztraceným hochům. Vypravili jsme se na dlouhou cestu, na které jsme sbírali části nástroje, který jsme chtěli později použít na vyndání budíku z krokodýla.
Byla to tak dlouhá cesta, že jsme se ani nestačili vrátit do tábořiště a museli jsme přepat v lese. Nebylo nám však dopřáno klidného spánku, neboť se k nám po chvíli donesla zpráva, že Týnka zjistila, kde je krokodýl. Všichni jsme se za ním tedy vydali a měli jsme tak možnost sledovat, jak mu Petr Pan s Týnkou z břicha vyndavají budík. Ještě, že jsme jim pomohli ten nástroj sestavit. Krokodýlovi se viditelně ulevilo. Komu by se chtělo žít s budíkem v břiše… Byli jsme moc rádi, že se nám povedlo mu pomoci, ale už jsme byli moc unavení a vrátili jsme se ke spánku.


Nach dem Stress der letzten Tage konnten wir uns nicht einigen, was wir machen wollten, also entschließen wir uns jeden die Wahl zu lassen und einfach mal machen zu können, worauf er Lust hatte. Also fanden wir uns in kleinen Gruppen zusammen, bastelten Feenflügel, düsten über den Fussballplatz und fertigten Andenken aus Specksteinen.
Wir stellten fest, dass das Krokodil nicht nur auf Captain Hook sauer war, sondern nun auch Peter Pan nicht mehr mochte, da der Wecker in seinem Bauch ihn aggressiv gegen alle machte. Um dieses Problem aus der Welt zu schaffen, und um endlich die zwei Menschen aus den Händen von Captain Hook zu befreien, schlossen Peter Pan und Captain Hook einen Deal. Pan sollte mit Hilfe der Bewohner des Nimmerlands das Krokodil finden und es vom Wecker befreien und somit wieder nett machen, dafür würde Hook die zwei Menschen frei lassen.
Also machten sich die jungen Bewohner auf den Weg, Werkzeuge und andere Dinge zu finden, die sie für ihr Vorhaben gebrauchen könnten. Die Strecke führte uns durch tiefe Täler, auf den höchsten Berg des Nimmerlands und über weite Felder. Am Ende hatten wir alles beisammen, was wir für unsere Operation brauchten. Leider hatten wir keine Spur vom Krokodil und waren so erschöpft, dass wir erstmal einige Stunden unter freiem Sternenhimmel nächtigten.
Als jedoch die Nachricht kam, dass der Schmetterling und Tinker Bell das Krokodil gesichtet hatten, sprangen wir von unseren Schlafplätzen auf und stürmten los, um der Operation beizuwohnen. Erfolgreich betäubte Tinker Bell das Krokodil und entfernte des Wecker aus dessen Bauch. Super glücklich aber auch super müde fielen uns die Augen sofort zu als wir endlich wieder in unseren gewohnten Betten schliefen.