1 2 3 4 5 6 7 8

Den 4 / Tag 4

Ani dnešní den se neobešel bez pořádného tréninku za účelem dopadu loupeživých banditů. Avšak jen u prachobyčejného cvičení jsme samozřejmě nezůstali. Zkušený lovec nám poradil, že pěší chůzí bandity nedopadneme. Vzali jsme jeho slova na vědomí a vydali jsme se na pár kilometrů vzdálený ranč. Tam nám zapůjčili koně a pod dohledem opravdových miotrů v koňském sedle jsme se učili jízdě. Za pár hodin cvičení jsme se cítili jako na koni =). Abychom se měli za co najíst jsme se rozhodli vyrýžovat nějaké to zlato. Ne každý byl úspěšný, ale na zasycení nám to stačilo. Když jsme se oblohu, ze slunce nám zbývala už jen půlka … Nejvyšší čas na večerní hygienu! Po důkladné očistě jsme se zavrtali do našich pelíšků a s pocitem, že jsme banditům zas o něco blíž na stopě jsme v klidu usnuli.


Bei dem Theaterstueck nach dem Fruehstueck suchten die Indianer und die Cowboys gemeinsam nach den Bueffeln, die gestern von den Banditen gestohlen wurden. Sie forderten die Kinder auf, loszuziehen und reiten zu lernen, um die Bueffel suchen zu koennen. So zogen wir los zur Little Hill Ranch, wo die Kinder Dosen- und Hufeinsenwerfen gemacht haben und Gold gewaschen haben. Nach dem Mittagessen auf der Ranch wurden Pferde geritten und Straussen besichtigt.
Wieder zurueck im Lager haben Tobi und Mischa den Kindern die Geschichte von SdJ und Sojka erklaert.
Nach dem Abendessen haben Winnetou und Old Shatterhand den Kindern Traumfaenger fuer ihre Zelte geschenkt, damit sie schoene Traeume haben.
Zu guter letzt haben die Kinder am Kasinoabend teilgenommen und unter anderem beim Bingospielen gepunktet.