1 2 3 4 5

Den 4 / Tag 4

Dnes navštívili kosmonauti Okurkovou, Hippie a Sportovní planetu. Všem se moc líbila a hodná Okurka nám dovolila, abychom si jejich planety prohlédli podrobně, takže jsme strávili odpoledne běháním po nejhezčích památkách a atrakcích těchto planet.
Čas ale v kosmu letí vesmírnou rychlostí a Země už je ukradená příliš dlouho, proto se mužská polovina rozhodla přitvrdit a pronásledovali ColorFrau po celé jedné galaxii. Dámy se mezitím zkrášlovaly v táboře. Večer proběhl velký souboj mezi oběma skupinami. Úkoly byly zaměřeny spíše na sílu, proto byla mužská polovina o něco úspěšnější, ale dámy to přijaly se ctí a unesly prohru šarmantně.
Tak skončil další den v naší krásné vesmírné stanici.

Den 2 / Tag 2

Nový den na gaisthalském sjezdu začal poklidně, jak se na seriózní vesmírnou konferenci sluší. Účastníci se rozhodli, že by se chtěli trochu pobavit, ale také vzdělat, proto strávili dopoledne činnorodě. Zpívali, tancovali a zúčastnili se česko-německého Sprachkursu, kde se naučili základy všech intergalaktických řečí, kterými zdejší vesmírní průzkumníci komunikují.
Klidný průběh dne však skončil s šokující zprávou – ColorFrau podle všeho nepřekousla své nutné vykázání z vesmírné konference z předešlého dne! Spolu se svým proradným pomocníkem Papouškem se rozhodli provést pomstu, a to ne jen tak ledajakou. Ukradli a zmenšili planetu Zemi! Po tomto mrzkém činu zmizeli neznámo kam.
Tato hrozná událost sice všemi otřásla, ale vesmírní badatlé se nesměli oddat truchlení- čekalo je odpoledne Intergalaktických olympijských her, které si všichni užili.
Navečer nás navštívil zástupce z Planety krystalů. Zjistili jsme, že nejen pozemšťané se potýkají s problémy. Jádro jejich planety, velký Krystal, zmizel. Museli jsme odložit náš odchod do vesmírných kabin a pomoci jim. Naštěstí jsme je nezklamali, a navíc jsme při této noční výpravě mohli pomoci spoustě mimozemšťanům v nesnázích. Po tomto krásném, ale náročném dni jsme konečně mohli zalehnout a nechat si zdát o všech vesmírných dobrodružstvích, co nás ještě jistojistě čekají.

Den 1 / Tag 1

Dlouho očekávaný den přišel a na gaisthalskou vesmírnou stanici se konečně slétli astronauti, ufoni, mimozemšťani a všemožné jiné vesmírné existence. Cesta byla dost vyčerpávající a plná nebezpečných překážek, proto se všichni účastníci gaisthalské konference nejprve posilnili a seznámili se s novým prostředím, než přikročili k hlavnímu programu našeho setkání – sjezdu zástupců všemožných planet, jako například Planety sportu, smíchu, času a peněz, okurek nebo planety Země.
 Konference probíhala poklidně a podle předpokladů, než byli účastníci hrubě vyrušeni ColorFrau z Planety barev. Neodbytně trvala na své účasti na konferenci, takže vesmírní zástupci byli nuceni vykázat ji z celého sjezdu. Po tomto incidentu byla schůze ukončena.
Na konci prvního dne se účastníci odreagovali na večírku, kde se nejen dobře bavili, ale především se spolu všichni pořádně seznámili. Naše vesmírné dobrodružství může začít!


Heute versammelten sich knapp 50 Astronauten im Zentrum unserer Gaisthalaxie, um eine Woche voller intergalaktischem Spaß zu erleben. Die Vertreter der wichtigsten Planeten, wie z.B. Erde, Gurkenplanet und Lachplanet, waren anwesend, um über wichtige weltallpolitische Angelegenheiten zu sprechen. Barva, die Vertreterin des weniger wichtigen Farbenplaneten, auf dem es auch recht chaotisch zugeht, war nicht eingeladen, erschien allerdings trotzdem. Dies gefiel den anderen Teilnehmern der Gaisthalaxie-Konferenz nicht wirklich, weshalb sie Barva wieder nach Hause schickten, was diese und ihren Begleiter, den Farbenpapagei, sehr traurig stimmte. Nach diesem unangenehmen Ereignis stärkten wir uns erst einmal mit Supernova-Spaghetti Bolognese. Um die Kommunikation zwischen den vielen Sonnensystemen und Planeten zu verbessern, versuchten wiram Abend, uns mit extraterrestrisch witzigen Spielen noch besser kennenzulernen. Schließlich fielen wir nach diesem ereignisreichen Tag erschöpft in unsere Himmelszeltbetten.