1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Den 3 / Tag 3

HRŮZA! V brzkých ranních hodinách se naše letadlo mířící do Mexika zřítilo do ledových vod oceánu. Naštěstí jsme všichni v pořádku doplavali na pevninu a za chvilku narazili na civilizaci.
Sami v neznámé zemi jsme se cítili poněkud ztraceni a navíc byli naši producenti již v Mexiku. Naštěstí se nám podařilo zastihnout je na skypu. Producenti nám řekli, že jsme se ocitli na Islandu…. show ale musí pokračovat, a tak jsme před dalším natáčením neměli ani chvilku na oddech.
Po pádu letadla jsme byli pochopitelně poněkud ztrhaní. Filmoví trenéři řekli, že nám ani make-up nepomůže a musíme se trošku rozhýbat a vrátit zdravou barvu do tváří. Příval endorfinů účastníkům Amazing Gaisthal Race nepopíratelně zvedl náladu a po obědě jsme byli zase již v plné síle a původním nadšení.
Po chvilce spokojeného trávení jsme šli objevovat přírodní krásy Islandu. Přeskakovali jsme přes ledové kry, vyhýbali se sopečným gejzírům, pozorovali vzácné papuchálky a koupali se v termálních pramenech. Island nás všechny skutečně okouzlil.
Jak se blížil večer a zašlo sluníčko, začala na nás dotírat pořádná islandská zima. Rozdělali jsme si proto ohníček a čekání na loď, která nás zítra doveze do Mexika, jsme si krátili hraním všemožných her a zpíváním písniček.
Po nalodění na trajekt jsme ihned utíkali do svých kajut. Pro dnešek toho dobrodružství bylo možná až až….