Přihláška na česko-německý letní tábor Gaisthal Klasik

AKTUALIZACE: Zbývají už jen poslední místa!

Pro koho se tato akce hodí? pro všechny ve věku 10 až 17 let

Kdy se potkáme? v termínu od neděle 31. července do soboty 13. srpna 2022

Kde se potkáme? v tábořišti v malebné vesničce Gaisthal v Bavorsku kousek od českých hranic

Jak se tam vůbec dostanu? Doprava na tábor je možná společně s námi – autobusem v doprovodu vedoucích z Brna-Prahy-Plzně. Vlastní doprava je také možná, ta však nebude z účastnických poplatků proplacena.

Kolik mě to bude stát?  5 600 Kč pro členy spolku a pro nečleny 6 000 Kč. (Jak se stanu členem spolku? členem spolku se můžeš stát jednoduše – stačí vyplnit přihlášku na našem webu a zaplatit roční příspěvek 200 Kč)

Na jaké téma se letos můžeš těšit? Téma tohoto roku bude jedno velké překvapení, aby ses měl/a na co pořádně těšit.

Jak si mám celou akci představit? Letní česko-německý tábor Gaisthal Klasik je pořádán neziskovou organizací Sojka-spolek mladých, ale také organizací MOG (Mit Ohne Grenzen e.V.). Tento tábor patří mezi celou řadu vzdělávacích aktivit a táborů, které tyto spolky společně pořádají. Jelikož se tento rok neuskuteční Gaisthal Junior, rozhodli jsme se uskutečnit alespoň Gaisthal Klasik, a to pro všechny zájemce ve věku 10 až 17 let. Na tomto setkání spolu s dalšími účastníky a týmem nadšených vedoucích zažiješ po dlouhé odmlce opět fantastické a nezapomenutelné léto v Gaisthale. Duch celé akce se ponese v česko-německém stylu – vše bude probíhat dvojjazyčně, tedy vše bude překládáno, takže se nemusíš bát, že něčemu nebudeš rozumět. Můžeš se těšit na dvojjazyčné programy, hry, na napínavé a dobrodružné téma, divadelní scénky, nové kamarády a především na nové zážitky. Navíc se zábavnou formou naučíš celou řadu nových slovíček a frází. Ubytovaní budeme na v prostorných stanech s dřevěnou podlážkou a matracemi, takže budeme potřebovat i spacáky. Celodenní strava s pitným režimem je zajištěna našim gaisthalským snovým týmem kuchyně.

Zní to jako bombastických 14 dní v Bavorsku? Tak se neváhej přihlásit!

S jakýmikoliv dalšími otázkami se obrať buď na společný mail sojka@sojka.cz, nebo směřuj své dotazy přímo na hlavní vedoucí tábora Tomáše Matějku (mat.tomas@seznam.cz) či na Sabrinu Fröhlichovou (foofree@seznam.cz).

Přihláška na česko-německý letní tábor 2022

Políčka označená hvězdičkou je potřeba vyplnit. V případě problémů nás kontaktujte na sojka@sojka.cz