Přihláška na OLA 2024

Pro koho se OLA hodí? pro všechny dobrodruhy ve věku 10 až 16 let

Kdy se náš velikonoční tábor koná? od soboty 23. března do soboty 30. března 2024

A kde se koná? Zámek Nečtiny (www.zameknectiny.cz)

Kolik stojí týden zábavy? 5.200 Kč pro sojčí členy; 5.600 Kč pro nečleny (náš tip: členem Sojky se můžeš stát jednoduše, stačí vyplnit přihlášku na našem webu a zaplatit roční příspěvek 350 Kč)

A jaké je letos téma tábora? Pán prstenů! Čeká nás tedy spoustu dobrodružství v tajemném fantasy světě.

Co to vlastně je OLA? OLA je tradiční česko-německý velikonoční tábor (z německého slova Osterlager) konaný v týdnu před Velikonočním pondělím a je určen pro ty, kterým je 10-16 let. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká zajímavé nové téma plné her, zábavy a divadelních scének. Společně s našimi kamarády z Německa (www.mitohnegrenzen.de) prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme! Prostřednictvím tábora dostanete možnost poznat nové kamarády, zasportovat si, obohatit se o nové zážitky a seznámit se s kulturou našich sousedů. A protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně a vše se do detailu překládá, nenásilnou cestou též proniknete do tajů cizího jazyka.

S kým se potkáte? Se skvělým týmem 16 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše největší pohodlí a nekonečnou zábavu, a se zhruba 40 vrstevníky z Česka i Německa. Přítomna bude také zdravotnice, aby nám ošetřila všechna případná bebíčka.

Kde se tábor koná? Velikonoční tábor OLA se na rozdíl od letních táborů každoročně koná v Čechách, aby naši němečtí přátelé měli možnost poznat prostředí na druhé straně hranice. Objekt, do kterého míříme letos, se nazývá zámek Nečtiny (www.zameknectiny.cz) a nachází se asi půl hodiny od Plzně a hodinu a půl od Prahy.

Jak se do Nečtin dostanete? Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky (Brna, Prahy a Plzně) se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem a autobusem. Vlastní doprava je též možností, ta však nebude z účastnického poplatku proplacena.

S jakýmikoliv ostatními dotazy se neváhejte obrátit buďto na společný email sojka@sojka.cz nebo své dotazy můžete mířit přímo na filc.novotny@seznam.cz (e-mail hlavního vedoucí).

Za celý OLA-tým se na Vás moc těší

Filip Novotný

hlavní vedoucí Velikonočního tábora OLA 2024

Místopředseda Sojky – spolku mladých