Přihláška na Gaisthal Junior 2023

Pro koho se Gaistahl Junior hodí? pro všechny děti ve věku 8 až 12 let

Kdy se náš Gaisthal Junior koná? od neděle 13. srpna do soboty 19. srpna 2023

A kde se koná? Na stanovém tábořišti v německé vesničce Gaisthal, přibližně 20 km od českých hranic.

Co to vlastně je Gaisthal Junior?

Gaisthal Junior je česko-německý stanový týdenní tábor, konaný v létě pro děti ve věku 8 – 12 let. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká nové zajímavé téma plné her, zábavy a divadelních scének.

Společně s našimi kamarády z Německa (www.mitohnegrenzen.de) prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme! Prostřednictvím tábora dostanete možnost poznat nové kamarády, zasportovat si, obohatit se o nové zážitky a seznámit se s kulturou našich sousedů. A protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně a vše se do detailu překládá, zábavnou cestou též proniknete do tajů německého jazyka.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 14 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše pohodlí a nekonečnou zábavu, a se zhruba 50 vrstevníky z Česka i Německa. Přítomný bude také zdravotník.

Kde se tábor koná?

Letní tábory se konají v malebné bavorské vesničce Gaisthal, přibližně 20 km od česko-německých hranic, v našem milovaném stanovém tábořišti. Areál tábořiště je plně vybaven pro všechny potřeby dětského tábora. Součástí tábořiště je velký objekt, kam se všichni vejdeme pro případ špatného počasí.

Jak se do Gaisthalu dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky (Brna, Prahy a Plzně) se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem a autobusem. Vlastní doprava je též možností, ta však nebude z účastnického poplatku proplacena.

Kolik tábor bude stát?

Gaisthal Junior stojí 4.600,- Kč pro členy spolku Sojka a 5.000,- Kč pro nečleny (včetně dopravy). Členem spolku se můžete stát tak, že vyplníte přihlášku na našem webu a zaplatíte roční příspěvek 350 Kč.


S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na společný email sojka@sojka.cz nebo své dotazy můžete mířit přímo na nicolas.artweger@gmail.com (e-mail hlavního vedoucího).

Za celý tým Gaisthal Junior se na Vás moc těší

Nicolas Andreas Artweger

Hlavní vedoucí táboru Gaisthal Junior

Výkonný místopředseda Sojky – spolku mladých

tel.: +420 702 274 918