1 2 3 4 5 6 7 8

Den 8 / Tag 8

Příběh tajemného pana X je již bohužel za námi, těšíme se na Vás v Gaisthale 2008 🙂 …


Den 7 / Tag 7

Probuzení do dnešního dne bylo výjimečné, protože se jednalo o den poslední a všichni jsme byli napnutí, co nám přinese. Po snídani jsme si zahráli nejrůznější hry, které opravdu neznají hranic, a vyzkoušeli si tak své zdatnosti v nejrůznějších nezvyklých disciplínách. Po chutném obědě nás navštívili dva malíři komiksů a vyzvali nás k uspořádání oslavy návratu barev. Její režie byla naprosto v našich rukách a jejím cílem bylo přesvědčit Profesora X, že být zlý se nevyplatí a že smích je kořením života. Za podpory všech komiksových postav, které nás v průběhu našeho společného týdne navštívily, se nám divadelními, hudebními, ale především vtipnými scénkami podařilo Profesora rozesmát. X nám slíbil, že se změní k lepšímu, a poté už nic nebránilo samotné oslavě, zakončené dojemným rozloučením za svitu loučí.


Den 6 / Tag 6

Dnes jsme vstali poněkud dříve. Dozvěděli jsme se totiž, že zlý profesor X stále nebyl poražen. Na cestu k jeho skrýši jsme se důkladně vybavili a po posilnění jsme vyrazili. Během dlouhé a náročné cesty nám byly pod nohy házeny klacky v podobě překážek a rozličných úkolů. Naše snažení bohužel přerušil déšť, i tak jsme však profesora X oslabili natolik, že byl nucen stáhnout se pod rouškou noci do svého doupěte. Krátce jsme se zahřáli u ohně a zazpívali si, abychom se následně mohli vydat na noční cestu, na jejímž konci došlo k dopadení našeho nepřítele.


Den 4 / Tag 4

Úterek se nesl v duchu Spidermana a hledání červené barvy. Dopoledne jsme se všichni pilně připravovali na velkou večerní karaoke-show, odpoledne nás pak navštívil Spiderman a slíbil nám pomoc při získávání barvy, kterak zlý profesor ukryl ve sklepě svého domu. Na oplátku jsme my pomohli Spidermanovi získat zpět vlákno na tkaní sítí. Návrat červené barvy jsme večer oslavili ve víru zpěvu a tance.