JAPA 2023

Kdy? 27. – 29. 10. 2023

Kde? Outline Centrum Jiřičná, Jiřičná 3, 342 01 Petrovice u Sušice

Pro koho? Sojčí nadšence, účastníky táborů a vedoucí starší 16 let

Cena? 450,- Kč

O co se jedná? JAPA je česko-německý víkendový vzdělávací seminář konaný na podzim střídavě jeden rok v Čechách a druhý rok v Německu. Je určen pro všechny, kterým již bylo 16 let, chtěli by se dále vzdělávat a posouvat v různých směrech, mají zájem pracovat se Sojkou či by se chtěli v budoucnu stát vedoucími. Anebo chtějí jenom znovu vidět své kámoše z táborů, po kterých se jim stýská.

V minulých letech byly mezi tématy: Správná rétorika a komunikace, Divadlo a sebevědomé vystupování před lidmi, Seminář o předsudcích a polarizaci společnosti, Lesní a zážitková pedagogika či Jak být správný vedoucí.

Co nás čeká letos? Můžete se těšit na workshopy zaměřené na zvládání stresu, strachu a rezignaci, ale také týmovou spolupráci a participaci. Samozřejmě se seznámíme s metodami týkajících se kvalitní práce táborového vedoucího.

Jak se na místo dostanu? Buď společnou dopravou zajištěnou osobními automobily účastníků, veřejnou hromadnou dopravou nebo vlastní cestou. Proplacena bude nejlevnější možnost příjezdu, proto pokud se rozhodnete přijet vlastním autem, nabídněte prosím spolujízdu dalším účastníkům kurzu. Doprava bude dořešena na základě přihlášených účastníků.

Tak nečekej a koukej vyplnit přihlašovací formulář níže! Místa jsou bohužel omezená.

Moc se na Tebe těšíme!

JAPA tým