Vítejte na našem Sojka webu!

Užili jsme si společně po dlouhé době opět úžasné léto v Gaisthale, na které jen tak nezapomeneme. Už se ale také těšíme, až se setkáme na některé z dalších Sojka akcí!

Můžete se podívat na online fotky a souhrn táborových dnů z minulých let!

Nejnovější příspěvky

Tradiční seminář JAPA se vrací!

JAPA je česko-německý víkendový vzdělávací seminář, který se každoročně koná na podzim. Po velmi dlouhé pauze se opět bude konat v Německu, tak neváhej a přihlas se ZDE a nebo taky TADY a VIP se přihlašují TADY.

Tábor Gaisthal Klasik 2022 je u konce.

Po dvou nabitých týdnech, které jsme společně v Anglii procházející obdobím industrializace prožili, jsme se museli všichni vrátit zpět do našich domovů. Tábor je tímto tedy bohužel u konce. Těšíme se na další společný ročník táboru Gaisthal Klasik! Fotky z táboru, včetně popisku jednotlivých dní, jsou dostupné v online zpravodajství. Nezapomínejte, že srdce neznají žádné kilometry!

II. přípravný víkend na tábor Gaisthal

Už jenom 9 dní zbývá do našeho letního tábora! A my tomu pořád tak trochu nemůžeme uvěřit…

Po dvou letech se opět uvidíme v Gaisthale. I proto se sešla část vedoucích, aby dotunila a došperkovala poslední organizační záležitosti, a třeba i dekorace. Nechyběla ani kuchyně, která se už rozcvičuje na tábor a můžete nám věřit, že tento rok to bude stát opravdu za to. Jak kulinářsky, tak zážitkově. Tak brzy na viděnou, těšíme se na Vás!

I. přípravný víkend na letní tábor 2022

V gaisthalském tábořišti se pořád něco děje! Tentokrát to byl I. přípravný víkend na náš blížící se letní tábor. Kromě vedoucích, kteří se na léto už neskutečně těší, s námi strávili víkend i staro/nové tváře z řad členů spolku.

Jedna věc je z víkendu ale naprosto jasná: tohle léto bude nezapomenutelné.

Tandem – Konference Lebe und Liebe/Žij a miluj

Jestli nemáte zatím na víkend 24.-26.6. žádné plány, určitě zajeďte do Plzně, kde pořádá Tandem v rámci oslav svých 25. narozenin i Konferenci mládeže: Lebe und Liebe/Žij a miluj pro mladé lidi od 16 do 26 let. Na více informací a detailů mrkněte tady.

Archiv příspěvků