Velikonoční tábor OLA 2019

Pro koho se OLA hodí? pro všechny čaroděje a čarodějky ve věku 10 až 16 let

Kdy se náš velikonoční tábor koná? od soboty 13. dubna do soboty 20. dubna 2019

A kde se koná? v Bradavice se přemění Zámek Trhanov

Kolik stojí týden zábavy? 3.400 Kč pro Sojka členy; 3.800 Kč pro nečleny (členem Sojky se můžeš stát jednoduše, stačí vyplnit přihlášku na našem webu a zaplatit roční příspěvek 200 Kč)

A jaké je letos téma tábora? Harry Potter

Co to vlastně je OLA?

OLA je tradiční velikonoční tábor, německy Osterlager, konaný v týdnu před Velikonočním pondělím a je určen pro ty, kterým je 10 – 16 let. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká nové téma plné her, zábavy a divadelních scének.

Společně s našimi kamarády z Německa prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme. Prostřednictvím tábora dostanete možnost seznámit se s kulturou našich sousedů, a protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně, nenásilnou cestou též proniknete do tajů cizího jazyka.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 14 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše největší pohodlí a nekonečnou zábavu, a se zhruba 40 vrstevníky z Česka i Německa. Přítomna bude také zdravotnice, aby nám ošetřila všechna případná bebíčka.

Kde se tábor koná?

OLA se na rozdíl od letních táborů každoročně koná v Čechách, aby naši němečtí přátelé měli možnost poznat prostředí na druhé straně hranice. Objekt, do kterého míříme letos, se nazývá Zámek Trhanov a nachází se asi tak hodinu od Plzně a dvě hodiny od Prahy.

Jak se do Trhanova dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem nebo autobusem. Vlastní doprava je též možností, ta však nebude z účastnického poplatku proplacena.

Kolik tábor bude stát?

Velikonoční tábor stojí 3.400 Kč pro členy spolku Sojka a 3.800 Kč pro nečleny (včetně dopravy). Po odeslání přihlášky Vás požádáme o 1.000 Kč zálohy, veškeré informace Vám přijdou na e-mail.

S jakýmikoliv ostatními dotazy se neváhejte obrátit buďto na společný email sojka@sojka.cz nebo své dotazy můžete mířit přímo na tynka.simkovka@seznam.cz (e-mail hlavní vedoucí).

Za celý OLA-tým se na Vás moc těší

Kristýna Šimková

hlavní vedoucí Velikonočního tábora OLA 2019

předsedkyně Sojky – spolku mladých

Aktualizace: Děkujeme za přízeň! Za méně než dvě hodiny se nám podařilo zaplnit všechna místa. Dále přijímáme jen náhradníky.