Velikonoční česko-německý tábor OLA 2020

Pro koho se OLA hodí? pro všechny hrdiny ve věku 10 až 16 let

Kdy se náš velikonoční tábor koná? od soboty 4. dubna do soboty 11. dubna 2020

A kde se koná? na Zámku Trhanov (www.zamek-trhanov.cz)

Kolik stojí týden zábavy? 3.400 Kč pro Sojka členy; 3.800 Kč pro nečleny (náš tip: členem Sojky se můžeš stát jednoduše, stačí vyplnit přihlášku na našem webu a zaplatit roční příspěvek 200 Kč)

A jaké je letos téma tábora? Superhrdinové

Co to vlastně je OLA?

OLA je tradiční velikonoční tábor (německy Osterlager) konaný v týdnu před Velikonočním pondělím a je určen pro ty, kterým je 10-16 let. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká zajímavé nové téma plné her, zábavy a divadelních scének.

Společně s našimi kamarády z Německa prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme! Prostřednictvím tábora dostanete možnost seznámit se s kulturou našich sousedů, a protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně a vše se do detailu překládá, nenásilnou cestou též proniknete do tajů cizího jazyka.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 14 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše největší pohodlí a nekonečnou zábavu, a se zhruba 40 vrstevníky z Česka i Německa. Přítomna bude také zdravotnice, aby nám ošetřila všechna případná bebíčka.

Kde se tábor koná?

OLA se na rozdíl od letních táborů každoročně koná v Čechách, aby naši němečtí přátelé měli možnost poznat prostředí na druhé straně hranice. Objekt, do kterého míříme letos, se nazývá Zámek Trhanov a nachází se asi tak hodinu od Plzně a dvě hodiny od Prahy.

Jak se do Trhanova dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem nebo autobusem. Vlastní doprava je též možností, ta však nebude z účastnického poplatku proplacena.

Kolik tábor bude stát?

Velikonoční tábor stojí 3.400 Kč pro členy spolku Sojka a 3.800 Kč pro nečleny (včetně dopravy).

S jakýmikoliv ostatními dotazy se neváhejte obrátit buďto na společný email sojka@sojka.cz nebo své dotazy můžete mířit přímo na tynka.simkovka@seznam.cz (e-mail hlavní vedoucí).

Za celý OLA-tým se na Vás moc těší

Kristýna Šimková

hlavní vedoucí Velikonočního tábora OLA 2020

předsedkyně Sojky – spolku mladých