Velikonoční česko-německý tábor OLA 2018

 

Pro koho se OLA hodí? pro všechny dobrodruhy ve věku od 10 do 16 let

Kdy se náš velikonoční tábor koná? sobota 24. března – sobota 31.března 2018

A kde se koná? na zámečku Nečtiny

Kolik stojí týden zábavy? 3400,- pro Sojka členy; 3800,- pro nečleny

Téma tábora? Starý Egypt

Co to vlastně je OLA?

OLA je tradiční velikonoční tábor, německy Osterlager, konaný v týdnu před Velikonočním pondělím a je určen pro ty, kterým je 10 – 16 let. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká nové téma plné her, zábavy a divadelních scének.

Společně s našimi kamarády z Německa prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme. Prostřednictvím tábora dostanete možnost seznámit se s kulturou našich sousedů, a protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně, nenásilnou cestou též proniknete do tajů cizího jazyka.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 14 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše největší pohodlí, a se zhruba 35 vrstevníky z Česka i Německa. Přítomen bude také zdravotník, aby nám ošetřil všechna případná bebíčka a bolístky.

Kde se tábor koná?

OLA se na rozdíl od letních táborů každoročně koná v Čechách, aby naši němečtí přátelé měli možnost poznat prostředí na druhé straně hranice. Objekt, do kterého míříme letos, se nazývá Zámek Nečtiny a nachází se nedaleko Plzně.

Jak se do Libé dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem nebo autobusem. Vlastní doprava je též možností.

Kolik tábor bude stát?

Velikonoční tábor stojí 3400 Kč pro členy spolku Sojka a 3800 Kč pro nečleny (včetně dopravy). Po odeslání přihlášky Vás požádáme o 1000 Kč zálohy.

S jakýmikoliv ostatními dotazy se neváhejte obrátit buďto na společný email sojka@sojka.cz nebo své dotazy můžete mířit přímo na tynka.simkovka@seznam.cz (e-mail hlavního vedoucího).

Za celý tým se na Vás těší

Kristýna Šimková

hlavní vedoucí Velikonočního tábora OLA 2018

výkonná místopředsedkyně Sojky – spolku mladých

      

 

13. ledna: Kapacita tábora naplněna, dále nabíráme pouze náhradníky. Děkujeme za váš zájem!