Letní česko-německý tábor Gaisthal Junior 2018

Jaké bude téma? Alenka v říši divů

Pro koho tábor je? Pro všechny dobrodruhy a snílky od 8 do 12 let

Kdy se koná? 12. – 18. srpna 2018

A kde to bude? V německé vesničce Gaisthal

Kolik mě bude tahle veselice stát? 4000 Kč pro nečleny Sojky, 3600 Kč pro členy Sojky

Zveme Tě na Gaisthal Junior, česko-německý tábor s více než dvacetiletou tradicí. Každé léto se koná v bavorské vesničce Gaisthal, jen kousek od českých hranic. Je určen pro všechny, kterým je 8 – 12 let. Program tábora je tomuto věkovému rozmezí samozřejmě uzpůsoben. Každý rok nás táborovým tématem provází příběh, který je nám představován pomocí divadelních scének a her, přičemž se z něj snažíme poučit a u toho si užíváme spoustu zábavy.

I když se tábor koná v Německu, neznamená to, že musíš umět německy! Celý týden probíhá dvojjazyčně, takže se nemusíš bát, že nebudeš rozumět. I ve volném čase se můžeš zeptat jakéhokoliv vedoucího, která Ti všechno rád přeloží. Tímhle způsobem se seznamujeme nejen s cizím jazykem, ale poznáváme i jinou kulturu, a to se vždycky hodí.

Pozor na Tebe bude dávat tým 16 zkušených a proškolených vedoucích, z nichž si většina prošla sama táborem jako účastníci. Bydlíme ve stanech s dřevěnou podsadou a o plné žaludky se nám bude starat tým schopných kuchařů a kuchařek.

Co je v ceně tábora?

Celková cena tábora zahrnuje ubytování, stravu a pedagogický dohled.

Třikrát denně je připraven zajímavý a nabitý program a i ve volném čase budeš mít ohromné množství možností, jak se bavit, ať už s vedoucími, nebo s Tvými novými kamarády.

Hlavní vedoucí za českou stranu je držitelem certifikátu MŠMT ČR pro hlavní vedoucí a po celou dobu konání tábora je přítomen i zdravotník.

Jak se na tábor účastníci dopraví?

Budeme nabízet společnou dopravu autobusem a to z Plzně a Prahy. Na cestu tam vás doprovodí jeden z vedoucích i z Brna a zpátky. Moc se na Tebe těšíme!

Pokud budete mít i po přečtení informací jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na hlavní vedoucí za českou stranu Johanu Labusovou na emailové adrese joha.labusova@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 774 636 926. Pokud ji zrovna nezastihnete, zašlete krátkou sms zprávu, ozve se Vám zpět hned, jak bude moci.

Tábor je plný, nadále přijímáme pouze přihlášky pro náhradníky. Děkujeme za pochopení.