Česko-německý víkendový seminář JAPA 2018

 

Kdy? / Wann? 19. 10. – 21.10.

Kde? / Wo? Waldmünchen

Kdo? Každý, komu už bylo 16 let nebo více.

Wer? Jeder, der schon 16 Jahre oder älter ist.

Cena: 30 € + 150 CZK (doprava)

Preis: 30 €

 

O co se jedná? Japa je víkendový vzdělávací seminář, který se koná téměř každý rok. Dozvíte se zde něco nového a zároveň si užijete spoustu legrace, protože o zábavu zde nebude nouze. Ti, kdo přemýšlíte, že byste se v budoucnu rádi stali vedoucími, neváhejte a vyplňujte přihlášky, protože počet míst je omezený.

Příjezd do Waldmünchenu, který se nachází v Bavorsku na hranicích s Českem, se bude konat mezi šestou a sedmou páteční večerní hodinou. Nezapomeňte si zabalit svačinu, protože naše první společné jídlo bude až snídaně. V pátek se trochu pobavíme, v sobotu se něco dozvíme a v neděli ještě stihneme s našimi německými přáteli prodiskutovat události uplynulé a nadcházející, co se spolků týče. Odjíždět se tedy bude v neděli ve 12:00.

Těšíme se na Vás,

Japa-tým!

 

Das Japateam ladet euch herzlich zum diesjährigen Japa ein. Japa findet dieses Jahr vom 19.10 bis zum 21.10 in Waldmünchen statt. Ihr könnt am Freitag ab 18:00 Uhr anreisen und wir bitten euch spätestens bis um 19:00 Uhr da zu sein. Da wir kein Abendessen haben werden bitten wir euch außerdem euch darum selbst zu kümmern. Am Sonntag werden wir ungefähr ab 12:00 Uhr abreisen. Wir freuen uns auf ein schönes und ereignisreiches Wochenende mit euch.

Euer Japateam

4. 10. : Týden od zveřejnění přihlášek utekl a máme plnou kapacitu. DÁLE PŘIJÍMÁME JEN NÁHRADNÍKY.  Děkujeme za vás zájem a pochopení.

6. 10. : Přihlášky uzavřeny.