Přihláška na letní sojčí školu hrou 17. – 24. 7. 2021

Pro koho se tato sojčí letní akce hodí? Pro všechny dobrodruhy ve věku 10 až 16 let.

Kdy se potkáme? V termínu od soboty 17. července do soboty 24. července 2021.

A kde to bude? V malebné přírodě CHKO Žďárské Vrchy v Penzionu Poslední míle.

Jak se tam dostanu? Doprava na tábor je možná společně s námi – vlakem a autobusem v doprovodu vedoucích. Vlastní doprava je též možná, ta však nebude z účastnických poplatků proplacena.

Kolik stojí tenhle týden česko-německé zábavy? 5 200,- Kč pro Sojka členy, 5 500,- Kč pro nečleny (sojčí tip: členem spolku se můžeš stát jednoduše – stačí vyplnit přihlášku na našem webu a zaplatit roční příspěvek 200 Kč.) V případě zrušení akce z důvodu pandemické situace Vám vrátíme 100% částky.

Na jaké téma se letos můžu těšit? V posledních dnech chytáme záhadné signály z vesmíru… Mohlo by to něco znamenat? Možná objevíme různorodá mystická zákoutí…

Jak si mám celou akci vlastně představit? Sojka je známá svou dlouholetou tradicí v pořádání česko-německých táborů a vzdělávacích aktivit pro děti a mládež. Bohužel se vzhledem k letošní ojedinělé situaci „letní gaisthalská klasika“ (srpnové tábory Gaisthal Klasik a Gaisthal Junior) nemůže konat. Rozhodli jsme se proto uspořádat alespoň inovativní sojčí setkání na českém území, na němž spolu s dalšími asi 35 účastníky a týmem nadšených vedoucích zažiješ nezapomenutelné letní dobrodružství a přiučíš se novým poznatkům a dovednostem z různých oblastí. Duch celé akce se ponese tradičně v česko-německém stylu – můžeš se těšit jak na dvojjazyčné hry a programy, tak na dobrodružné téma, napínavý táborový příběh a divadelní scénky. Navíc se naučíš řadu nových slovíček, frází a poznáš zajímavé kamarády z celé České republiky. Ubytováni budeme v útulném zděném objektu, kde jsou na pokojích pohodlné postýlky, takže letos výjimečně nebudeme potřebovat spacáky. Celodenní strava s pitným režimem je samozřejmě také zajištěna.

Že ti to zní jako snový týden? Tak se neváhej přihlásit!

Ještě mě napadlo, chtěl(a) bych vědět… S jakýmikoliv dalšími otázkami se neváhej obrátit buď na společný e-mail sojka@sojka.cz, nebo směřuj své dotazy přímo na hlavní vedoucí tábora Kristýnu Šimkovou (tynka.simkovka@seznam.cz) či Hedviku Novou (heda.nova@seznam.cz).