1 2 3 4 5 6 7 8

Den 4 / Tag 4

Hned po probuzení jsme se dozvěděli, že dnes jedeme na výlet! Zabalili jsme si batůžky a po snídani jsme vyrazili. Autobus nás odvezl na hrad Loket. Ten jsme si pečlivě prohlédli, vylezli na věž, objevili starověkou oddávací síň a mohli si poslechnout i tóny místního klavíru, na nějž nám zahráli někteří naši talentovaní účastníci. Pak jsme opět nasedli do autobusu a vyrazili do Karlových Varů. Měli jsme příležitost projít si místní kolonádu, vidět Vřídlo a ochutnat slavné oplatky a minerální prameny. Dalším cílem naší cesty byl aquapark ve Františkových Lázních. Po náročném výletě nám bazén, tobogán a vířivka opravdu přišly vhod. Ti, kterým ještě zbyla energie, si dokonce zacvičili vodní jógu.
Po příjezdu zpět jsme si mohli chvíli odpočinout a už se zase něco dělo! Hotelová uklízečka našla v pokoji jedné rekreantky několik kusů oblečení zemřelých hostů. Naše právnička s asistentem zjistili, že se jedná o recidivistku. Tyto sice nepřímé, zato k jasnému cíli vedoucí důkazy vyústily v zatčení této potetované ženy.
Uklidněni tím, že vrah je dopaden a nám už se nemůže nic stát, vrhli jsme se do nové hry. Testovali jsme své vědomosti v obdobě slavné televizní soutěže Riskuj!
Když už jsme se chystali do postelí, překvapily nás na chodbě pozůstatky těla neustále si stěžujícího podnikatele. Co se to stalo?! Vraha jsme přece už dopadli! Očividně jsme se nemohli mýlit více. Vrah je stále mezi námi, recidivistka je nevinná a my musíme pokračovat v pátrání…


Nach den letzten sehr ereignisreichen Tagen haben wir heute das Hotel verlassen um neue Gebiete zu erkunden. Dabei haben wir eine Burg und Karlsbad besucht, wo wir alle von dem heilenden Wasser gekostet haben. Zu guter Letzt sind wir noch schwimmen gegangen.
In dem Hotelzimmer eines ehemaligen Häftlings fanden wir eindeutige Hinweise auf den Mörder. Er hatte Klamotten der Ermordeten gebunkert. Sofort inhaftierten wir den Hotelgast. Am Abend haben wir in einem Quiz vieles über Deutschland und Tschechien herausgefunden. Doch wieder einmal wurde der Spaß durch den nächsten Mord eines berühmten Unternehmer zerstört. Durch die Geschehnisse aufgewühlt gingen wir alle tot müde ins Bett.