1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Den 3 / Tag 3

Dnešním dnem jsme začali naši pouť do starověkého Říma. Již jsme nebyli dále zatěžováni hraničními kontrolami a mohli jsme se tedy věnovat závodu římských spřežení.
Odpoledne nám Římané představili, jak se u nich tančí, zpívá a dozvěděli jsme se i něco o Sojce a MOGu. Následovalo bingo, kde jsme si vyzkoušeli trochu starověkého hazardu.
Římskou idylku nám narušil strašlivý čin. Jedna z místních obyvatelek byla připravena o život a na nás bylo, abychom vyšetřili okolnosti a viníka. Když se nám to povedlo, byli místní tak vděční, že se rozhodli pomoci nám s vylepšením našeho právního systému a vydali se s námi na další cestu. Rozhodli jsme se cestovat opět do starověku, tentokráte do Řecka, a už jsme se začali těšit, co nás v něm zítra čeká.


Heute haben wir unsere Augen im alten Rom aufgemacht und durften am Vormittag an einem Wagenrennen im Kolosseum teilnehmen.
Am Nachmittag schauten wir uns in Rom um, um zu sehen, wie es sich hier so lebt. Die alten römischen Lieder zu lernen und auch den RömerDance zu lernen, hat uns große Freude bereitet.
Nachdem wir am Abend noch eine Verschwörung im Gerichtssystem aufgedeckt hatten und einen unschuldig Verurteilten aus dem Gefängnis befreit haben, fielen wir tot müde ins Bett.