1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Den 5 / Tag 5

Ráno jsme se dozvěděli, že královna Lena si odjela nakupovat do Paříže za naše peníze. Podivili jsme se, když jako svoji náhradu zvolila Prasečák – popelnici na zbytky od jídla. Komunikaci mezi tímto kontejnerem a námi zprostředkovával šaman kultu uctívačů Prasečáku. Nyní se tedy místo Leny klaníme odpadkovému koši.
Pomalu jsme se z tohoto šoku vzpamatovávali, když nás přepadli zloději. Zareagovali jsme však rychle, vmžiku je zpacifikovali a způsobené škody napravili.
Museli jsme si začít zvykat, že každé jídlo je provázeno bezhlavým uctíváním kusu plechu. První odpůrci se našli v táboře tradičních oponentů kultu Prasečáku. Uspořádali tajnou schůzi, kde vyrobili transparenty a vymysleli hesla na chystanou demonstraci proti kultu.
Odpoledne bylo na demonstrování příliš horko, takže jsme se radši věnovali různým hrám s vodou a protest odložili na večer.
Po večeři jsme se chopili transparentů. Lena se mezitím vrátila z Paříže, dorazila těsně před demonstrací a hned se nám stihla vysmát. To nás rozlítilo ještě víc a spolu s kultem jsme svrhli i královnu. To se muselo oslavit. Vrhli jsme se do víru diska a užili si nově nabytou svobodu. Zítra si vybereme novou formu vlády, snad budeme mít tentokrát šťastnější ruku.


Am Morgen wird in der Zeitung verkündet, dass die Königin sich einen Tagesausflug gegönnt hat um ihre Garderobe aufzustocken. Als ihren Stellvertreter hat sie den Schweineeeimer auserkoren, dessen Wille durch einen Schamanen an die Bewohner überliefert werden wird. Zusätzlich erlässt die das Dekret, dass der Schweineeimer verehrt werden soll.
Nach dem Frühstück wird der Wille der Königin sofort umgesetzt und der Schamane waltet seines Amtes und vollzieht die Prozedur. Der Stammtisch der Schweineeimer-Verweigerer lässt leise Kritik hören.
Als nach dem nach dem Abendessen wieder der Schweineeimer verehrt werden soll, kamen laute Proteste auf. Außerdem war die Königin aus Paris zurückgekehrt und machte sich über die Bewohner der Stadt lustig, da diese wirklich den Schweineeimer verehrten. Die Grukenpartei ergriff die Initiative und steckte die Königin in den Schweineeimer.
Um die Abdankung der Königin gebührend zu feiern, stieg am Abend eine Sause.