1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Den 12 / Tag 12

Ráno jsme se probudili do krásného dne a dali si snídani pod širým nebem. Po ní nás opět překvapili diktátoři. Vysmívali se nám, že se již nemůžeme vrátit zpět, protože nám zamknuli město. Klíč od něj schovali neznámo kam a odjeli autem. Vydali jsme se je pronásledovat, a přestože nám ujeli, stačili poztrácet několik poznámek. Z těch se nám povedlo vydedukovat, kde se nachází klíč od města. Ten jsme našli a vydali se opět odemknout náš Gaisthal.
Město bylo skutečně zamčené, naštěstí jsme měli čím ho otevřít. My jsme se šťastně vrátili, diktátoři už se mezi nás neodvážili a my jsme tak mohli začít oslavovat.
Později, když jsme jsme oslavy ukončili a trochu si odpočinuli, vytanula nová otázka. Jak vlastně budeme rozhodovat o svém osudu dále? Jak si budeme vládnout? Na krizovém zasedání se tedy sešli představitelé původních gaisthalských stran a rokovali. Po dlouhé debatě se rozhodli, že bude nejlepší, když založíme úplně nové strany a vrátíme se k demokracii.
Občané mezi sebou začali hovořit a domlouvat se na založení nových stran, vymýšlení volebních programů a kampaní. Zítra máme na programu představení nových stran a volby do parlamentu. Tak ať vyhrají ti nejlepší a nejschopnější!


Nach einer ruhigen Nacht unter klarem Sternenhimmel wachten wir alle erschöpft vom vergangenen Tag auf um ein leckeres Frühstück am Weiher zu genießen. Als wir jedoch gerade den letzten Bissen der Semmel runtergeschluckt hatten, kam das Auto der Diktatoren angerauscht und heraus sprangen die zwei und teilten uns mit, dass sie unsere Stadt abgesperrt und den Schlüssel versteckt haben. Danach brausten sie ab, zwei von uns versuchten sie aufzuhalten, konnten jedoch nur noch Hinweise aufsammeln, die sie verloren hatten.
Um den unterschiedlichen Hinweisen möglichst schell nachgehen zu können teilten wir uns in Gruppen auf und sprinteten los. Nachdem wir den Schlüssel gefunden hatten, machten wir uns auf den Weg zurück in die Stadt und sperrten die Stadt wieder auf.
Am Nachmittag hielten die drei Parteien eine Krisensitzung ab um endlich eine Lösung zu finden, was unsere neue Staatsform sein sollte. Die Stadtbewohner wurden aufgefordert eigene Parteien zu gründen und ein Wahlprogramm aufzustellen. Alle stimmten begeistert ein und machten sich an die Arbeit.
Für den nächsten Abend wurden Wahlen angekündigt.