1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Den 6 / Tag 6

Vstávat! Rychle! Cak! Šup!“ To vše se dnes ráno ozývalo ze všech stran tábora. Naši vojenští představitelé nastolili ve státě vládu pevné ruky. Dlouhá namáhává rozvička všechny usvědčila v tom, že asi ani tento systém není to pravé ořechové. Po snídani jsme měli možnost nakoupit na burze chybějící vojenské vybavení, někteří z nás sehnali na černém trhu i nedostatkové zboží.
Po polední pauze se dívčí polovina tábora rozloučila s chlapeckou, která vyrazila do přírody grilovat a sportovat. Zástupkyně nežného pohlaví mezitím obsadily sprchy, vytáhly líčidla, otevřeli si kosmetické salóny a nakonec si ještě pochutnaly na výborné slavnostní večeři. Aybchom dlouho nezůstali odděleni a riskovali, že si budeme chybět, došla děvčata za kluky na louku. Zde jsme rozjeli bojovku o získávání cizích vlajek.
Den jsme uzavřeli posezením u táboráku, kde jsme si zazpívali oblíbené písničky. Příjemná atmosféra zalézala všem pod kůži.
Do tábora jsme se vrátili až za tmy, za doprovodu hořících loučí. Den ale nekončí! Dnes v noci ještě musíme uchránit naši vlastní vlajku! Zvládneme to, trénink na to už přece máme! 🙂