1 2 3 4 5 6 7

Den 6 / Tag 6

Po včerejším dlouhém nočním putování jsme si dnes ráno trošku přispali – výjimečně byl tedy budíček posunut na půl osmou hodinu ranní. Po snídani jsme si zahráli Beamspiel – a vězte, že pod záhadným názvem se schovává ještě záhadnější hra, kterou by asi na těchto stránkách nebylo radno v celé epické šíři vysvětlovat. Nicméně prozradíme, že základním prvkem této hry je „beamování“, tedy jakýsi teleport, s jehož pomocí se účastníci mohli transportovat ze světa reálného do pohádkového a zpět.

Odpoledne byli účastníci rozděleni do dvou skupin, avšak nikoli podle národnosti, jak by se možná mnozí mohli domnívat, nýbrž na účastníky a účastnice. Zatímco ti první se vydali do lesa, kde si později pochutnali na tradičním „šašliku“, druhá část zůstala v táboře. Zde pro sebe vytvořili jakousi strašidelnou party – podávala se krvavá polévka s kostmi a jako dezert pavouci naložení v zeleném želé.

Večer jsme se přesunuli tak trochu do budoucnosti, neboť na plánu byl „televizní večer“. Nemyslete si však, že bychom se na táboře dívali na televizi, pravda je taková, že celý večer se nesl v duchu hry „Chcete být duplionářem“. Vítězná skupina pak jako výhru obdržela několik tyčinek Duplo. A dokonce se zdálo, že sladká odměna byla účastníkům milejší než cokoli jiného. Pak jsme den ukončili tradičně večerní písničkou a o půl jedenácté se všichni odebrali do svých stanů.