Česko-německé tábory se Sojkou

Nemáš ještě plán na prázdniny? Nevadí! Právě jsi narazil přesně na to, co hledáš. Pojeď s námi na tábor a zažiješ něco neuvěřitelného. Získáš spoustu skvělých kamarádů, pochytíš pár nových cizích slovíček, poznáš kus krásné německé přírody, ale hlavně – už nikdy nebudeš chtít jet nikam jinam.

1

Jak to u nás vypadá?

Naše tábory se konají u malebné německé vesničky Gaisthal přibližně 20 km od českých hranic. Příroda nám v blízkém okolí poskytuje vše, co potřebujeme – hluboké lesy i prosluněné louky. Přímo v tábořišti je pak spoustu místa na jakoukoliv hru si vzpomeneš. Máme i hřiště a branky, stůl na ping-pong a dostatek sportovního náčiní. Spát budeš na matraci v prostorném stanu pro osm lidí s dřevěnou podlážkou. Pro případ špatného počasí máme k dispozici dostatečně velký objekt, kam se všichni pohodlně vejdeme. Součástí budovy jsou i toalety, umývárny a perfektní kuchyně. Ta Ti čtyřikrát denně připraví luxusní baštu. Každý den je otevřen i náš obchůdek se sladkostmi.

2

Kdo jsme?

O Tvůj program se bude starat sehraný tým českých a německých vedoucích, z nichž skoro všichni absolvovali tábor i jako účastníci. Jsme mladí kreativní lidé – většinou studenti vysokých škol – kteří vědí, jak Tě pobavit, rozveselit a třeba i něco nového naučit. Stejně jako účastníci, i my jsme půl na půl Češi a Němci, nemusíš se tedy bát, že bys nerozuměl. Celý tábor je totiž dvojjazyčný, to znamená, že Ti všechno přeložíme, německy nemusíš umět ani slovo.

4

Jaké tábory pořádáme?

Každé léto pořádáme dva tábory – Klasik a Junior. Pokud Ti je 9 – 12, pak je pro tebe určen Gaisthal Junior. Je-li Ti 13 – 16, můžeš se s námi vypravit na Gaisthal Klasik. Každý tábor má nějaké skvělé téma, takže se můžeš těšit na celotáborový příběh, do něhož se společně s námi zapojíš. Do tábořiště Tě dovezeme autobusem, který má zastávky v Praze a Plzni. Samozřejmě, že za námi můžeš přijet i autem.

5

Co ještě potřebuješ vědět?

místo: Gaisthal, Bavorsko, SRN

doprava: autobus z Prahy, Plzně / vlastní doprava (doprava účastníků z Moravy je řešena individuálně)

zdravotnická péče: 24-hodinová přítomnost zdravotníka, v blízkosti lékařská praxe, nemocnice 10 km od tábořiště

strava: čtyřikrát denně

přihlášky: online na našich stránkách, do tří dnů přijde potvrzení.

 

Gaisthal Klasik

* 31.7.-13.8.2016

* 13 – 16 let

* 180 € (170 pro členy Sojky) + doprava

Gaisthal Junior

*  14.8.-20.8.2016.

* 9 – 12 let

* 120€ (110 pro členy Sojky) + doprava


Právě připravujeme - čtěte víc