Česko-německé tábory se Sojkou


Všechny dobrodruhy zveme na VELIKONOČNÍ TÁBOR OLA 2017, který se bude konat od soboty 8. dubna 2017 do soboty 15. dubna 2017. Přihlášky již brzy na webu.


 

Nemáš ještě plán na prázdniny? Nevadí! Právě jsi narazil přesně na to, co hledáš. Pojeď s námi na tábor a zažiješ něco neuvěřitelného. Získáš spoustu skvělých kamarádů, pochytíš pár nových cizích slovíček, poznáš kus krásné německé přírody, ale hlavně – už nikdy nebudeš chtít jet nikam jinam.

 

 

1

Jak to u nás vypadá?

Naše tábory se konají u malebné německé vesničky Gaisthal přibližně 20 km od českých hranic. Příroda nám v blízkém okolí poskytuje vše, co potřebujeme – hluboké lesy i prosluněné louky. Přímo v tábořišti je pak spoustu místa na jakoukoliv hru si vzpomeneš. Máme i hřiště a branky, stůl na ping-pong a dostatek sportovního náčiní. Spát budeš na matraci v prostorném stanu pro osm lidí s dřevěnou podlážkou. Pro případ špatného počasí máme k dispozici dostatečně velký objekt, kam se všichni pohodlně vejdeme. Součástí budovy jsou i toalety, umývárny a perfektní kuchyně. Ta Ti čtyřikrát denně připraví luxusní baštu. Každý den je otevřen i náš obchůdek se sladkostmi.

2

Kdo jsme?

O Tvůj program se bude starat sehraný tým českých a německých vedoucích, z nichž skoro všichni absolvovali tábor i jako účastníci. Jsme mladí kreativní lidé – většinou studenti vysokých škol – kteří vědí, jak Tě pobavit, rozveselit a třeba i něco nového naučit. Stejně jako účastníci, i my jsme půl na půl Češi a Němci, nemusíš se tedy bát, že bys nerozuměl. Celý tábor je totiž dvojjazyčný, to znamená, že Ti všechno přeložíme, německy nemusíš umět ani slovo.

4

Jaké tábory pořádáme?

Každé léto pořádáme dva tábory – Klasik a Junior. Pokud Ti je 9 – 12, pak je pro tebe určen Gaisthal Junior. Je-li Ti 13 – 16, můžeš se s námi vypravit na Gaisthal Klasik. Každý tábor má nějaké skvělé téma, takže se můžeš těšit na celotáborový příběh, do něhož se společně s námi zapojíš. Do tábořiště Tě dovezeme autobusem, který má zastávky v Praze a Plzni. Samozřejmě, že za námi můžeš přijet i autem.

5

Co ještě potřebuješ vědět?

místo: Gaisthal, Bavorsko, SRN

doprava: autobus z Prahy, Plzně / vlastní doprava (doprava účastníků z Moravy je řešena individuálně)

zdravotnická péče: 24-hodinová přítomnost zdravotníka, v blízkosti lékařská praxe, nemocnice 10 km od tábořiště

strava: čtyřikrát denně

přihlášky: online na našich stránkách, do tří dnů přijde potvrzení.

 

Gaisthal Klasik

* 31.7.-13.8.2016

* 13 – 16 let

* 180 € (170 pro členy Sojky) + doprava

Gaisthal Junior

*  14.8.-20.8.2016.

* 9 – 12 let

* 120€ (110 pro členy Sojky) + doprava


Právě připravujeme - čtěte víc