Odstávka stránek

Vážení rodiče a návštěvníci, v nejbližších dnech spustíme nové Sojka stránky, omlouváme se za jejich dočasnou nedostupnost. Přípravy na velikonoční tábor běží naplno, přihlášku naleznete zde. Fotografie a aktuality najdete na našem Facebooku.

491DSC_7131

 

Velikonoční tábor OLA 2017

Zbývají poslední místa! Přihláška zde!

Pro koho se OLA hodí? Pro všechny dobrodruhy ve věku od 10 do 16 let!
Kdy se náš velikonoční tábor koná? sobota 8. dubna 2017 - sobota 15. dubna 2017
A kde se koná? Zámeček Nečtiny
Kolik stojí týden zábavy? 3200,- pro členy Sojky, 3400,- pro nečleny
Téma tábora? Ninja škola

 
 

Co to vlastně je OLA?

OLA 2016OLA je tradiční velikonoční tábor, německy Osterlager, konaný v týdnu před Velikonočním pondělím. Je určen pro ty, kterým už bylo deset a ještě nedosáhli sedmnácti. Tomuto věkovému rozmezí je samozřejmě program uzpůsoben. Jako každý rok nás čeká nové téma plné her, zábavy a divadelních scének.

Společně s našimi kamarády z Německa prožijeme programem nabitý týden, na který jen tak nezapomeneme. Prostřednictvím našeho tábora dostanete možnost seznámit se s kulturou našich sousedů, a protože jsou všechny programy i volnočasové aktivity vedeny dvojjazyčně, nenásilnou cestou též proniknete do tajů cizího jazyka.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 15 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše největší pohodlí, a se zhruba 35 vrstevníky.

Přítomen bude také zdravotník, aby nám ošetřil všechna bebíčka.

Kde se tábor koná?

OLA se narozdíl od letních táborů každoročně koná v Čechách, aby naši němečtí přátelé měli také možnost poznat prostředí na druhé straně hranice. Objekt, do kterého míříme letos, je blízko Plzně. Zámeček Nečtiny je pod správou kolejí a menz ZČU Plzeň.

Jak se do Nečtin dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi - společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem nebo autobusem.

Vlastní doprava je též možností.

Kolik bude tábor stát?

Velikonoční tábor stojí 3200 korun pro členy spolku Sojky a 3400 korun pro nečleny včetně dopravy. Po odeslání přihlášky Vás poprosíme o 1000 korun zálohy.


S jakýmikoliv ostatními dotazy se neváhejte obrátit buďto přímo na společný email sojka@sojka.cz, nebo své dotazy můžete mířit přímo na email hlavní vedoucí marta.mach@centrum.cz.

Za celý tým se na Vás těší Martina Machová, hlavní vedoucí velikonočního tábora 2017