Letní česko-německý tábor Gaisthal Junior 2019

Pro koho se Gaisthal Junior hodí? pro všechny malé prince a malé princezny ve věku 8 až 12 let

Kdy se náš tábor koná? od neděle 11. srpna do soboty 17. srpna 2019

A kde se koná? V malebné vesničce Gaisthal, SRN

Kolik stojí týden zábavy? 3.600 Kč pro Sojka členy, 4.000 Kč pro nečleny (členem Sojky se můžeš stát jednoduše, stačí vyplnit přihlášku na našem webu a zaplatit roční příspěvek 200 Kč)

A jaké je letos téma tábora? Malý princ

Co to vlastně je Gaisthal Junior?

Gaisthal Junior je česko-německý tábor s více než dvacetiletou tradicí, který se každoročně koná kousek za hranicemi na kraji malebné bavorské vesničky Gaisthal. Program tábora je samozřejmě věkovému rozmezí uzpůsoben. Stejně jako každý rok je téma tábora ztvárněno pomocí divadelních scének, her a proplétá se celým táborem tak, abychom z něj vyždímali co nejvíce zábavy a poučení.

Jak již bylo řečeno, jedná se o tábor česko-německý. Znamená to tedy, že účastníci musí umět německy? Ani náhodou! Celý tábor je totiž veden dvojjazyčně, každý program je uváděn v češtině i v němčině a i ve volném čase je vždy po ruce někdo, kdo všechno rád přeloží. Účastníci se tak zábavnou a nenásilnou formou seznamují nejen s jazykem našich západních sousedů, ale především s jejich kulturou a nacházejí si tak nové německé kamarády. Důkazem toho je například tým vedoucích, z nichž si většina naším táborem prošla jako účastníci, a právě proto, že se dále chtěli stýkat se svými kamarády z Gaisthalu, se stali vedoucími.

S kým se potkáte?

Se skvělým týmem 14 česko-německých vedoucích, kteří se postarají o vaše největší pohodlí a nekonečnou zábavu, a s vrstevníky z Česka i Německa. Přítomna bude také zdravotnice, aby nám ošetřila všechna případná bebíčka.

Jak se do Gaisthalu dostanete?

Doprava na tábor je zajištěna námi – společným autobusem přímo do objektu. Z těch nejvzdálenějších koutů České republiky se dopravíme ve společnosti vedoucího vlakem nebo autobusem. Vlastní doprava je též možností, ta však nebude z účastnického poplatku proplacena.

Aktualizace: Děkujeme za přízeň! Podařilo se nám během chvilky zaplnit všechna místa. Dále přijímáme jen náhradníky.