Letní česko-německý tábor Gaisthal Junior 2017

Jaké bude téma? Cirkus!

Pro koho tábor je? Pro všechny dobrodruhy od 8 do 12 let

Kdy se koná? 13. – 19. srpna 2017

A kde to bude? V německém Gaisthale

Kolik mě bude tahle veselice stát? 4000 Kč pro nečleny Sojky, 3600 Kč pro členy Sojky

Zveme Tě na Gaisthal Junior, česko-německý tábor s více než dvacetiletou tradicí. Každé léto se koná v bavorské vesničce Gaisthal, jen kousek od českých hranic. Je určen pro všechny, kterým je 8 – 12 let. Program tábora je tomuto věkovému rozmezí samozřejmě uzpůsoben. Každý rok nás táborovým tématem provází příběh, který je nám představován pomocí divadelních scének a her, přičemž se z něj snažíme poučit a u toho si užíváme spoustu zábavy.

I když se tábor koná v Německu, neznamená to, že musíš umět německy! Celý týden probíhá dvojjazyčně, takže se nemusíš bát, že nebudeš rozumět. I ve volném čase se můžeš zeptat jakéhokoliv vedoucího, která Ti všechno rád přeloží. Tímhle způsobem se seznamujeme nejen s cizím jazykem, ale poznáváme i jinou kulturu, a to se vždycky hodí.

Pozor na Tebe bude dávat tým 16 zkušených a proškolených vedoucích, z nichž si většina prošla sama táborem jako účastníci. Bydlíme ve stanech s dřevěnou podsadou a o plné žaludky se nám bude starat tým schopných kuchařů a kuchařek.

Co je v ceně tábora?

Celková cena tábora zahrnuje ubytování, stravu a pedagogický dohled.

Třikrát denně je připraven zajímavý a nabitý program a i ve volném čase budeš mít ohromné množství možností, jak se bavit, ať už s vedoucími, nebo s Tvými novými kamarády.

Hlavní vedoucí za českou stranu je držitelem certifikátu MŠMT ČR pro hlavní vedoucí a po celou dobu konání tábora je přítomen i zdravotník.

Jak se na tábor účastníci dopraví?

Budeme nabízet společnou dopravu autobusem a to z Plzně a Prahy. Na cestu tam vás doprovodí jeden z vedoucích i z Brna a zpátky. Moc se na Tebe těšíme!

 

Pokud budete mít i po přečtení informací jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na hlavní vedoucí za českou stranu Johanu Labusovou na emailové adrese joha.labusova@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 774 636 926. Pokud ji zrovna nezastihnete, zašlete krátkou sms zprávu, ozve se Vám zpět hned, jak bude moci.

29. května: Tábor je plný, nadále přijímáme pouze přihlášky pro náhradníky. Děkujeme za pochopení.