Fotoalbum

Zdravím všechny sojčí příznivce!

Taky už se vám moc stýská to vašich gaisthalských kamarádech? Mně moc! A proto jsem se rozhodla oživit si krásné vzpomínky pomocí fotek. Všechny ty gaisthalské jsem si vytiskla a vytvořila jsem si z nich krásné fotoalbum. A co z toho vzniklo? Podívejte se sami!

  1. S. U všeho samo sebou nesměla chybět moje kočičí přítelkyně 🙂

Nejprve si ukážeme, jak si takové album můžete vyrobit:
Je to úplně jednoduché, stačí k tomu jen jakýkoli tvrdé papíry, které se vám líbí (můžete i zkombinovat více barev). Papíry si proděrujete, vyberte si šňůrku, tu pak protáhnete dírkami a svážete uzlíkem a je to.

Já jsem měla jedno koupené album doma, tak jsme ho použila.
Teď přichází moje nejoblíbenější část, lepení fotek do alba!

Já je teda předtím ještě zmenšuju, vystřihuju, hraju si s nimi. Na lepení můžete použít lepidlo, izolepu (jak na lepení fotek s izolepou ve foto návodu) nebo růžky na fotky (ty já používám nejvíc).

V tuhle chvíli by se zdálo, že je album hotové, ale opak je pravdou. Je totiž čas na nejkreativnější část návodu, popisování fotek a vyšperkování alba.  Při tomto bodu platí známé: Fantazii se meze nekladou!

Během tvoření mě napadl super nápad, jak si stránky alba ještě vylepšit, moji oblíbenou a nejvíce využívanou techniku, kterou jsem nazvala KAŇKOVÁNÍ.

Prostě a jednoduše, vezmeme si štětec, namočte ho do naředěné temperky a děláte kaňky. Je to fakt zábava, ale POZOR má to háček, nejprve si všechno kolem zakryjte papírem, jinak byste ještě další měsíc smývali malé kaňky všude v pokoji (mluvím z vlastní zkušenosti).

Když jste se svými kaňkami spokojení, máte dvě možnosti, čekat nekonečně dlouho než to zaschne, nebo použít výdobytky civilizace, můj další věrný pomocník při kreativní mánii, FÉN. (aneb Když tvořím, NEchci na nic čekat!)

Ještě doporučuju kaňkovací metodu provádět, ještě před nalepením fotek. Mně se to bohužel nepodařilo, takže mám fotky trochu špinavé. Ale pak jsem se poučila a nachystala jsem si stránky dopředu…

Tak, a to je vše. Je jen na vás jak si album krásně vyzdobíte, když se budete chtít pochlubit svým překrásným výtvorem, pošlete nám ho, rádi se pokocháme.

Mějte se kreativně a myjte si ruce!

Vaše Anne-Marie neboli Annie

Publikováno v Blog